YÜKLENİYOR

Hakkımızda

 

       Hergün hakkimizdasizi, ailenizi, arkadaşlarınızı hatta bazen hiç tanımadığınız insanları aracınız ile uzun-kısa demeden bir yolculuğa çıkartıyorsunuz. Peki aracınız bu yola hazırmı? En sevdiklerinizin canını emanet ettiğiniz bu araçlar ile güvendemisiniz? Aracınız sizi yolda kalmadan işe, okula, tatile veya gezmeye götürebilir mi? Tüm bu soruların cevabının evet olmasını sağlamak mümkün. Eğer aracınızın bakımları zamanında, düzgün ve kaliteli olarak bakım yapıldıysa, oluşan arıza ve sorunlar büyümeden müdahele edilip giderildiyse cevaplar EVET olur. Firmamız cevapların evet olması için 01.11.1997'de Bünyamin ALTUN tarafından kurulmuştur. Firmamızın ilkeleri arasında ilk sırayı her aracın ihtiyaçlarının tam ve eksiksiz olarak giderilmesi, kaliteli ve garantili tamir-bakım görmesi yer alır. Tabi bu hizmetlerin araç sahiplerini memnun etmesi ikinci ilkemizdir. Aracınızın sizi güvende ve mutlu tutması arızaların ilerlemeden giderilmesi, periyodik muayenelerin ve diğer bakımlarının zamanında uygun donanım ve parçalar ile işinin ehli ustalar tarafından yapılmasına bağlıdır. İşte firmamız tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için vardır. Bu anlayıştan dolayı müşterilerimiz ile aramızda sıkı bir dostluk oluşmasını sağlamıştır. Artık her bir müşterimiz ATOK ailesinin bir üyesi haline gelmiştir. Her gün daha da büyüyen ailemize katılmak istemez misiniz?

 

Misyon

        Kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet politikası ile hizmet veren firmamız oto tamir-bakım ve yedek parça sektöründe aracınızın her türlü bakımı, arıza tespiti, kaporta-boya hizmetleri, klima gazı basımı, yedek parça temini ve satışı vb. konularda hizmet vermekteyiz. Aracına değer veren onu seven insanlara araçlarını emanet edebilecekleri bir servis ortamı oluşturmuş, işinin uzmanı ustalarımız ile sizleri memnun etmek çabasından hiçbir zaman vazgeçmeden hizmet vermekteyiz.

 

vizyon

       Oto tamir-bakım ve yedek parça sektöründe günün gelişen şartlarını ve yenilikleri takip ederek devamlı büyüyen ancak müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen, kaliteli güvenli hizmetin adresi olarak uluslararası arenada yerinizi alma hedefinden hiç şaşmadan yola devam etmek.